Prevádzka MŠ

od 6.30 hod. - 16.10 hod.

Prosíme rodičov, aby svoje deti vodili do škôlky do 8.00 hod.

1. Žabky od 6.30 – 16.10
  2. Lienky od 6.30 – 16.10
  3. Včielky od 6.30 - 16.10

Materská škola je v prevádzke v pracovných dňoch od 6.30 - 16.10 hod.

Riaditeľka materskej školy: PaedDr. Andrea Vidová

Konzultačné hodiny 10:40 – 13:00 hod. alebo na základe telefonického dohovoru o stretnutí

Vedúca školskej jedálne: Zuzana Bartošová

Prevádzka materskej školy bola prerokovaná s rodičmi a odsúhlasil ju zriaďovateľ školy  - obec Štítnik, Nám 1.mája 167 , 049 32 Štítnik

V čase letných prázdnin je prevádzka materskej školy prerušená z hygienických dôvodov na tri týždne. V tomto období podľa inštrukcií riaditeľky materskej školy vykonávajú prevádzkoví zamestnanci upratovanie a dezinfekciu priestorov, pedagogickí a ostatní zamestnanci podľa plánu dovoleniek čerpajú dovolenku. Prerušenie prevádzky oznámi riaditeľka materskej školy oznamom spravidla dva mesiace vopred.